Dom

Shenyang Top New Material Co.,Ltd

profil firmy

Założona w 2001 roku Shenyang Top New Materials Co., Ltd. koncentruje się na badaniach, rozwoju i produkcji stopów na bazie kobaltu, stopów srebra i wolframu oraz na wiele lat. Firma nawiązała dobre stosunki współpracy z instytucjami naukowo-badawczymi, takimi jak Metal Institution of Chinese Academy of Sciences i Northeastern University, a także wspólnie opracowała i opracowała nowe produkty.

Pod koniec 2012 roku firma dokonała znaczącego przełomu technologicznego w produkcji stopów kobaltu za pomocą metalurgii proszków po 5 latach badań i rozwoju, co zdecydowanie sprzyja rozwojowi firmy. Obecnie może on wytwarzać stopki do pił z piłą bazową z kobaltu, kulki zaworowe, gniazda zaworowe, rury, pręty, pręty do cięcia włókien chemicznych, matryce do wytłaczania na gorąco, rury termoelektryczne i stopy z kobaltem o wielu kształtach. Teraz firma nawiązała kontakty handlowe z krajowymi i zagranicznymi licznymi producentami, zdobywając szerokie uznanie klientów.

Srebro-stopy wolframu, które są produkowane przez firmę, mają jednolitą i zwartą organizację, mogą całkowicie zastąpić importowane produkty i jednocześnie są eksportowane do rozwiniętych krajów Europy i Ameryki.

Firma produkuje głównie precyzyjne produkty odlewnicze, takie jak stopy bazowe kobaltu, przez odlewanie precyzyjne pod próżnią lub odlewanie precyzyjne z normalnym ciśnieniem. Jego częściowe produkty eksportowane są do krajów Europy i Ameryki.

nasza firma
  • Historia
  • Usługa
  • Nasz zespół

Założona w 2001 r. Firma Shenyang Top New Materials Co., Ltd. koncentruje się na badaniach, rozwoju i produkcji stopów na bazie kobaltu, stopów na bazie wolframu, stopów niklu i ceramiki metalowej od wielu lat. Firma nawiązała dobre stosunki współpracy z instytucjami naukowo-badawczymi, takimi jak Metal Institution of Chinese Academy of Sciences i Northeastern University, i wspólnie opracowała i opracowała nowe produkty.

Pod koniec 2012 roku firma dokonała znaczącego technicznego przełomu w produkcji stopów kobaltu za pomocą metalurgii proszków po 5 latach badań i rozwoju, co zdecydowanie sprzyja rozwojowi firmy. Obecnie może on wytwarzać stopowe zęby ząbkowe z kobaltu, piłki zaworowe, gniazda zaworowe, rury, pręty, szczypce do cięcia włókien chemicznych, matryce do wytłaczania na gorąco, rury termoelektryczne i stopy z kobaltem o wielu kształtach. Teraz firma nawiązała kontakty handlowe z krajowymi i zagranicznymi licznymi producentami, zdobywając szerokie uznanie klientów.

Srebro-stopy wolframu, które są produkowane przez firmę, mają jednolitą i zwartą organizację, mogą całkowicie zastąpić importowane produkty i jednocześnie są eksportowane do rozwiniętych krajów Europy i Ameryki.

Firma produkuje głównie precyzyjne produkty odlewnicze, takie jak stopy na bazie kobaltu i stopy na bazie niklu, poprzez precyzyjne odlewanie próżniowe lub precyzyjne odlewanie pod ciśnieniem normalnym. Jego częściowe produkty są eksportowane do krajów Europy i Ameryki.

Shenyang Top New Material Co.,Ltd
Shenyang Top New Material Co.,Ltd
Shenyang Top New Material Co.,Ltd
Shenyang Top New Material Co.,Ltd
1 2 3 4
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Dystrybutor / Hurtownik

Eksporter

Sprzedawca

marki : SYTOP

Ilość pracowników : 50~100

Coroczne wyprzedaże : 3million-5million

Rok założenia : 2001

pc Export : 50% - 60%